Zaznacz stronę

Szkoła Ratowania RMGuard jest instytucją, która od 2011 roku świadczy usługi w zakresie edukacji z pierwszej pomocy i ratownictwa. Naszym celem jest propagowanie znajomości zasad udzielania pierwszej pomocy. Kadrę instruktorską stanowią ratownicy medyczni, lekarze i pielęgniarki na co dzień pracujący w systenie ratownictwa medycznego. Szkolenia dostosowujemy do grupy odbiorców. Nasze szkolenia prowadzimy tak aby nie były one nudne i w największym stopniu przystępne dla odbiorców. Nasi ratownicy często występują w programach radiowych i telewizyjnych realizowanych przez lokalne i ogólnopolskie media.

Nad prawidłowym realizowaniem szkoleń z pierwszej pomocy i ratownictwa czuwa kierownik merytoryczny, przygotowujący materiały szkoleniowe tak aby nie było robieżności w przekazywanych treściach.

Piotr Miernecki

 Ratownik medyczny-instruktor. Pracuje w zespołach ratownictwa medycznego. W wolnych chwilach uczestniczy w wielu szkoleniach z zakresu ratownictwa i medycyny ratunkowej. Prowadząc zajęcia wymaga dużo od siebie i uczestników, wyznaje zasadę „uczę tak, jakbym chciał być ratowanym”. Na szkoleniach z nim nigdy nie jest nudno.